מעילים מבודדים לגברים

Posted by noa 02/11/2022 0 Comment(s)

החורף כבר כאן. אם טרם התארגנתם לקראת העונה הקרה עם מעיל איכותי שיחמם אתכם, הגיע הזמן להיערך ובהתאם.

אמנם החורף הישראלי איננו מאיים לרוב, אך בכל זאת חשוב להצטייד במעיל מבודד שיאפשר לכם לתפקד גם בטמפרטורות קיצוניות ונמוכות במיוחד וליהנות ממגע חמים ועוטף על הגוף.

אבל רגע אחד, איך באמת נדע כיצד לבחור מעיל מבודד שאכן יתאים לצרכינו? ראשית, עלינו לבחור במעילים המורכבים מחומרים קלים וסינתטיים המותאמים לכל מזג אוויר, אך במקביל עם פתחי אוורור ושרכנים אשר יאפשרו כיווץ או שחרור של המעיל בהתאם לצורך אינדיבידואלי.

מאפיינים נוספים עליהם חשוב לשים דגש הם אטימות מלאה למים, כך שניתן יהיה להשתמש בהם בצורה מלאה גם בימים גשומים ושימוש בבד עבה בצפיפות גבוהה שנועד להבטיח תחושה אופטימלית איפה שלא נהיה.
 

על איכות לא מתפשרים


נעים להכיר. אנחנו CMP – רשת אופנת ספורט וטיולים שחרתה על דגלה שילוב מנצח של ביגוד מעוצב ברמה הגבוהה ביותר. מטרתנו היא להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו תחושה מושלמת עם ביגוד מנצח שכל כולו על טהרת עולמות האאוטדור והביגוד הספורטיבי.

כלל מוצרי הביגוד שלנו עוברים תהליכי בקרת איכות קפדניים ועשויים מחומרי גלם מובחרים המפוקחים לאורך כל הדרך, עד למוצר מוגמר העולה בקנה אחד עם הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

שימוש במעילים שלנו עתיד להבטיח לכם הנאה מפריט לבוש איכותי ועמיד לטווח הרחוק. נגמרו הימים בהם רכשתם ממיטב כספכם מעיל ששימש אתכם למשך עונה אחת בלבד ובהמשך הפך למרופט ונותר עמוק בבוידעם. כשמדובר במעילי CMP הרי שזוהי השקעה לטווח הארוך עם מעילים שצפויים לשרת אתכם לאורך שנים.

ומה לגבי המחיר? CMP משמשת נחשבת מזה עשרות שנים כרשת בוטיק הדוגלת במאבק ביוקר המחיה, עם היצע של ביגוד במחירים אטרקטיביים המותאמים לכל כיס, וזאת ללא כל פגיעה בטיב מוצרינו.

אנחנו מזמינים אתכם לשוטט באתר האינטרנט שלנו ולהתרשם בעצמכם ממגוון רחב של מעילים מעוצבים בצבעים שונים עמידים בפני הקור המיועדים לשימוש גם בתנאים הקיצוניים ביותר.

מאחלים לכם חורף נעים וחמים.