היסטוריה של מותג

אפנת ספורט וטיולים - CMP, היא תוצאה של סיפור שהחל לפני למעלה מ 50 שנה. סיפור של מרניה דיזנה וילדיה אנדריאה, מאריו, אנטוניו, סילבינו וג'ורג'יו. סיפור של משפחה, שבזכות התשוקה והמסירות ממשיך לעבוד ויוצר יסודות מוצקים עבור החברה שמובילה בתחום הביגוד והטקסטיל.

כיום, הקבוצה CAMPAGNOLO F.ILLI הוא שם נרדף למסורת ייצור, מחקר וחדשנות. הביטוי הגבוה של תכונות אלה הם מותג האאוטדור CMP. מותג המוקדש לעולם האאוטדור והביגוד הספורטיבי.

לאהוב את הטבע ואת החיים באוויר הפתוח היו תמיד ערכים שמבדלים אותנו. אנחנו עושים בגדים עם ביצועים גבוהים המותאמים לכל מזג אוויר, להנאה מושלמת בין אם טיולים בהרים מושלגים, חדר כושר או טיול עירוני. מעילי הפוך שלנו יבודדו בצורה מושלמת. הסופטשלים שלנו יגנו עליך. הקולקציות מציעות שילובי צבעים אינסופיים, הכל כדי למצוא את הבגד המשתלב בהרמוניה עם האישיות שלך.

Real people, Real products, Real stories.

אנשים אמיתיים, מוצרים אמיתיים.

הרעיון הוא לספר את סיפורם של אנשים אמיתיים. לחיות את התשוקות שלהם באופן אינטנסיבי בהקשר המוצרים והשימוש הטוב ביותר להם.

אני דואגים לכם בכל עת. המוצרים שלנו עשויים מחומרי הגלם העומדים בתקנים כדי להבטיח איכות ובטיחות ומפוקחים בכל שלב עד למוצר המוגמר. אנו נושאים את תקן 100 OEKO-TEX® המבטיח היעדר חומרים רעילים המזיקים לאדם ולסביבה ע"פ סטנדרטים מחמירים של איכות ובטיחות.

ברוכים הבאים לעולם שלנו שם האהבה לטבע ובריאות החיים מתמזגים עם סגנון וצבע וחדשנות טכנולוגית.